piątek, 31 stycznia 2014

Liczę na Was wszystkich - Miej Odwagę!


Liczę na głosy od Was wszystkich, udział w konkursie Memoriału Piotra Morawskiego MIEJ ODWAGĘ, to nowe wyzwanie :)


już od 01.02.2014 r. można głosować na stronie www.miejodwagę.pl 


Polska dzika przyroda, głębia zieleni, kojący szum wijących się rzek, spokojny podmuch orzeźwiającego wiatru i piękno natury. 
To wszystko jest tuż obok, tuż tuż, wystarczy wyruszyć, wyjść z domu. 

Magdalena Derejczyk po tym jak przejechała 2 tys. kilometrów rowerem po Andach, pływała motorówką „na stopa”, odwiedziła dwa razy głębszy kanion niż Wielki Kanion Kolorado, przejechała motocyklem najwyższą przejezdną przełęcz na świecie, a Indiach mieszkała ponad 6 miesięcy, ze względu na fakt, że jej ostatnia 11 miesięczna podróż zaowocowała przerodzeniem się podróżowania w sposób na życie, postanawia rozkoszować się powrotem do domu i pokazać czytelnikom bloga i obserwatorom Miej Odwagę piękna Polski. Oczywiście w niebanalny sposób. Postanawia wykorzystać w swej trasie po wschodniej Polsce różne środki transportu takie jak BALON, KAJAK, ROWER, PIESZA WĘDRÓWKA, AUTOSTOP, ŻAGLÓWKA, ROLKI, TERENÓWKA, POCIĄG. 

Polska niebanalna nowym sposobem po raz pierwszy samotnie, jedynie w towarzystwie czytelników. Polska przyroda w najlepszym stanie zachowała się na obszarach wschodnich naszego kraju, gdzie 30% powierzchni zajmują obszary chronione. Trasa sztafety to 1200 km i pokazanie ekologicznych uroków aż 9ciu Parków Narodowych. 


Wyświetl większą mapęBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza